Newsy GaneTT

wiadomości z Polski i świata

Szybka i skuteczna pomoc hydraulika

Kiedy wstałam dziś rano, chciałam tak jak zawsze wyjąć pranie z pralki, które wstawiłam na noc. Poszłam więc do łazienki i otworzyłam pokrywę pralki. Moje urządzenie ładuje się od góry, zupełnie zapomniałam o tym wspomnieć. Kiedy udało mi się otworzyć klapę, już wiedziałam, że niezbędny tu będzie hydraulik.

Cała pralka była zalana wodą z proszkiem do prania, a bęben odwrócił się tak, że nie było nawet możliwości wyjęcia wypranych rzeczy ze środka! Nie mogłam go też obrócić, żeby umożliwić sobie dostęp do moich ubrań. Istny koszmar! Żaden ze mnie hydraulik, więc wiedziałam, że najrozsądniej będzie zadzwonić po specjalistę, zamiast próbować naprawić to wszystko sama. Byłam pewna, że gdybym próbowała coś przy tym grzebać, mogłabym narobić tylko więcej szkody, niż pożytku. Dlatego też od razu wyjęłam mój telefon i w wyszukiwarkę w przeglądarce wpisałam „usługi hydrauliczne potrzebne od zaraz”. Wyskoczyła cała masa ogłoszeń i stron internetowych. Wybrałam pierwsze z nich, zresztą to: www.hydraulik24.krakow.pl, i postanowiłam, że od razu zadzwonię, bo z mojej pralki zaczynała powoli lecieć woda. Tylko tego mi brakowało, żeby cała moja łazienka z tego wszystkiego zalała się wodą. Pan hydraulik powiedział, że może być u mnie najszybciej za dwie godziny, bo właśnie załatwia inne zlecenie, więc nie pozostało mi nic, jak tylko czekać aż on się zjawi.

Złapałam od razu za mop i zaczęłam wycierać mokrą podłogę. Nienawidziłam bałaganu, więc nie mogłam patrzeć na to, jak moje nowe płytki zalewają się gęstym płynem, który wypływał z zepsutej pralki. Niestety wszystko było na marne, bo coraz więcej wody wylatywało ze środka.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Newsy GaneTT

Theme by Anders Norén