Newsy GaneTT

wiadomości z Polski i świata

Nie dla piekarnika

Czy możliwe są ciasta bez pieczenia? Jak najbardziej. Nie wszyscy lubią używać piekarnika i czekać aż upłynie odpowiednia ilość czasu. Zresztą nie zawsze jest to gwarancja, że ciasto wyjdzie i będziecie mieli co jeść. Warto więc poszukać takich ciast, które można wsadzić do lodówki do stężenia.

Możecie sami takie ciasta przyrządzić, według tradycyjnych przepisów, które na pewno mają Wasze mamy lub babcie. bardzo popularną propozycją jest sernik do schłodzenia. Nie jest on bardzo ciężki do przyrządzenia. Jak łatwo się domyślić są najróżniejsze przepisy, które będą wskazywały nam dokładną ilość składników. W jednych trzeba będzie użyć więcej cukru, w innych (tych bardziej dietetycznych) zamiast cukru można użyć ksylitolu lub innego słodziku, co ma mniej kalorii.

Sens mniej więcej jest jednak taki sam. Musicie mieć twaróg, który jest chudy i możecie sami w domu najlepiej przemielić. Jeżeli macie dostęp do takich wiejskich twarogów, które nie są jeszcze przetworzone, to bardzo dobrze. Taki serniczek z lodówki (na pewno będziecie jeszcze musieli użyć żelatynę, aby się ściągnął w lodówce) z takiego świeżego twarogu na pewno lepiej Wam posmakuje. Ciasta z kremem, bez pieczenia są również doskonałą i szybką propozycją, jeżeli spodziewacie się gości, a nie macie czasu aby coś upiec.

Po przepisy polecam zajrzeć na: delektujemy.pl/przepisy-na-ciasta/bez-pieczenia/.

Wystarczy kupić gotowe biszkopty, które znajdziecie praktycznie w każdym sklepie i kremy, które mają najróżniejsze smaki. Gwarantuje Wam, że w ciągu trzydziestu minut będziecie mogli postawić na stole prawdziwy smakołyk, który na pewno zasmakuje Waszym gościom.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Newsy GaneTT

Theme by Anders Norén