Newsy GaneTT

wiadomości z Polski i świata

Jasne jak słońce

Oświetlenie ledowe cieszy się obecnie dużą popularnością. Montowane wewnątrz oraz na zewnątrz daje nam w zależności od preferencji ostry lub łagodny odcień światła (światło żółte lub białe). Istnieją różne rodzaje taśm ledowych, różne są też moduły LED. Ilość diod na metr taśmy, ich kolor oraz grubość ma zasadnicze znaczenie przy doborze oświetlenia.

Ważnym elementem powodzenia całej akcji jest również miejsce, w którym zamierzamy zainstalować naszą konstrukcję. Potrzebujemy delikatnego i nastrojowego oświetlenia bocznego do sypialni czy może konkretnego oświetlenia lustra łazienkowego lub blatów kuchennych? Lampy i taśmy ledowe spełnią praktycznie każdą powierzoną im rolę. Do użytku własnego jak i firmowego, w ilości detalicznej jak i hurtowej. Do jeszcze bardziej wymagających okazji przydadzą się również taśmy RGB. Są to taśmy o trzech kolorach – czerwonym, zielonym oraz niebieskim (od angielskiego red, green, blue). Moduły również mają różne cechy charakterystyczne. Na przykład, moduł LED Samsung posiada powłokę wodoodporną, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo w miejscach narażonych na szkodliwe działanie wody (kuchnia, łazienka). Intensywny strumień światła tworzy z takiego modułu idealny produkt w każdych warunkach.

Niska cena oraz możliwość zdobycia taśm wraz z modułami praktycznie wszędzie (sklepy stacjonarne i internetowe) gwarantuje nam sposób na zapewnienie sobie oświetlenia zgodnie z oczekiwaniami, ale też całkowitą zmianą dotychczas istniejącego. Wyrzuć starą, zakurzoną lampę stojącą w rogu, a przestarzały żyrandol zamień na coś nowocześniejszego!

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Newsy GaneTT

Theme by Anders Norén