Newsy GaneTT

wiadomości z Polski i świata

Co warto wiedzieć o profilach LED?

Szukasz uzupełnienia do taśm, listw led? Kluczowym rozwiązaniem może być profil LED, który w połączeniu z taśmą, bądź listwą stanowi elegancką i dobrze prezentującą się kompozycję.

Istnieje wiele rodzai wyżej wymienionych możliwości. Często dana kategoria profilu przeznaczona jest do odegrania konkretnej roli w wystroju wnętrz czy meblarstwie. Profile ze względu na przeznaczenie dzielą się na:
– ekonomiczne;
– standardowe;
– architektoniczne;
– specjalistyczne.

Przy zakupie profili LED warto zwrócić uwagę na dodatkowe akcesoria, które są przydatne, a czasami wręcz niezbędne, gdy decydujemy się na precyzyjne dopasowanie do określonych wcześniej celów.
Takimi akcesoriami mogą być:
– mocowania — np. linki stalowe, sprężyny powierzchniowe czy głowice;
– zawieszki DP;
– włączniki do profili;
– zaślepki, mocowniki;
– przesłony.

Najczęściej wykorzystywanym materiałem tworzącym profil jest aluminium. Jest to najbardziej popularny metal na świecie, ponieważ charakteryzuje się:
– niewielką masą;
– wytrzymałością;
– obrazowością kształtów;
– podatnością na obróbkę;
– odpornością na korozję;
– nietoksycznością;
– dobrym przewodnictwem termicznym oraz elektrycznym.

Te cechy są kluczowymi dla solidnej architektury i budownictwa, dlatego profile aluminiowe LED wybierane są najczęściej przez konsumentów, a w dzisiejszych czasach stanowią ponadto fundament wśród profili ledowych.

Materiał solidny i elegancki — to tylko dwie z wielu cech, które określone są dla poleconych profili. Jeśli stawiasz na porządne rozwiązanie, to tylko z wyżej wymienioną możliwością.

Materiał dostarczyła firma Lumines – polski producent profili LED

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Newsy GaneTT

Theme by Anders Norén