Newsy GaneTT

wiadomości z Polski i świata

Budujemy grilla ogrodowego

Sezon grillowy w pełni, co weekend a nawet częściej zasiadasz z całą rodziną i znajomymi w ogrodzie, aby zjeść coś smacznego z grilla. Grille ze stali lub z żeliwa po kilku pierwszych użyciach nieestetycznie się prezentują. Marzy Ci się stylowy grill murowany. Niekoniecznie musisz od razu biec do sklepu i kupować gotowce.

Jeśli chociaż trochę masz pojęcie o budowlance, to będziesz w stanie sam wybudować grilla. Jeśli jesteś zupełnym laikiem, również nic straconego ponieważ w internecie dostępne są instrukcje, jak krok po kroku zabrać się do działania.

Szukamy inspiracji
Warto poprzeglądać jakie funkcje i wygląd może mieć grill murowany i wybrać coś dla siebie. Mamy tu zupełną dowolność, jeśli chodzi o kształt i funkcjonalność. Jedyne co nas ogranicza to materiał, z którego będzie on zbudowany, ponieważ bierzemy pod uwagę tylko materiały ogniotrwałe.

Robimy projekt
Wiem, że nie jesteś projektantem, ale na tyle na ile potrafisz, rozrysuj to co chcesz stworzyć, nanieś mniej więcej wymiary i kształty. Ułatwi to późniejsze robienie zakupów, ponieważ sprzedawca lepiej Ci doradzi zakup odpowiedniego materiału, gdy będzie widział co chcesz zrobić.

Kupujemy materiał
Przy zakupach możemy liczyć na fachowe doradztwo, jakie materiały ogniotrwałe będą na naszego grilla najlepsze. Sprzedawca doradzi nam jaka zaprawa ognioodporna będzie najlepsza, zaproponuje cegły i inne akcesoria, które ułatwią nam pracę. Dlatego nie bójmy się zasięgać porady specjalistów, wiele na tym zyskamy.

Posklejanie grilla do kupy nie powinno sprawić nam wielkiej trudności, a satysfakcja będzie murowana!

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 Newsy GaneTT

Theme by Anders Norén